Telefoni

Shitet nga: Nokia c3 Dje 03:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 100
Telefoni eshte i mir dhe ka wifi dhe facebook dhe lojra edhe ka programe edhe te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim