Nokia

Shitet nga: Albert 16 Shk 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Është I ruajtur nuk ka gervishtje as thyerje
Kamer nuk ka
ka videolojra
Ka drit e cila dhezet dhe ndalet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim