Nokia

Shitet nga: nokia 24 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes nokia ne gendje te rregullt me kamer 2mpx dhe 55 MB menorje dhe vend per micro sd card .shitet urgjent kontakt me viber +37745326609
Qmimi fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim