Nokia C3

Shitet nga: nokia 10 Nën 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 301
Nokia C3 esht i perorun i ben edhe WI FI dhe Facebook ka pak problem me valet me pak pun rregullohet te tjera gjera i bejne cmimi i diskutueshem nr kontaktues 049 378 209
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim