NOKIA 3310

Shitet nga: Albani 14 Dhj 04:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 3310
shes telefonin nokia 3310 origjinal si nuk pergjohen esht shume i rujtun dhe ne gjendje te rregullt mundem me ju ofru 5-10 apo sipas porosis.te interesuarit mund te me kontaktojn ne ket numer te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim