Nokia 3310

Shitet nga: Xxx 21 Dhj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 3310
Shes nokia 3310 model nhm-5nx shum i ruajtur pa asnje gerrvishje dhe posedon adapterin origjinal nokia.per kontak telefononi ose leni sms ne viber +386 49 43 16 43. Telefoni nuk pergjohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim