Nokia 3310

Shitet nga: sami 02 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 3310
Nokia 3310.Ngjyra te zeze.gri dhe vjollc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim