shetet legjenda nokia 3310 ne gjendje perfekte

Shitet nga: Sidi 12 Jan 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 3310
Shes nokia 3310 ne gjendje sh te mire,dikur i thjeshte dhe jo i pelqyer ndersa tani faktet flasin vete...cmimi i diskutushem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim