Nokia c6 si i ri me qmim 20 euro

Shitet nga: sdfsd 05 Nën 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 5230
Shes nokia me qmim 20 euro ne gjendje perfekte pa asnje vrejtje i ruajtur , ka tastier si dhe wifi mun te shkruani edhe ne wiber qmim fix per ma lire mos thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim