Nokia 6310i dhe iPhone 3gs

Shitet nga: florent 03 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 6310i
iPhone 3gs ne gjendje te rregullt dhe Nokia 6310i shum te ruajtur qmimi 80 euro per te dyt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim