Nokia 6310i

Shitet nga: skenda 19 Sht 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 6310i
shitet nokia ne gjendje shum, te mir dhe i rujtur mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim