Nokia C3

Shitet nga: Mentor Hajrizi 27 Sht 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: C3
Shes nokia c3 telefoni eshte shum ne gjendje te mirë i ka të instaluara programet : Facebook,youtube,whats app,messenger,opera mini gjithashtu ka edhe wifi etj Mund te na kontaktoni dhe ne viber +386 49 184 898 telefoni eshte shum i ruajtur i ka 1 muaj i perdorur
faleminderit pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim