Nokia c3

Shitet nga: Shkelqim 04 Jan 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: C3
Shes nokia c3 me gjendje te rregullt vetem butoni space nuk e ka ndihet mir batarin e mban 7 dit qmimi 15 euro nr kontaktus dhe ne viber 049353629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim