Shes Ndrroj Nokia C7-00 8gb

Shitet nga: nokia 24 Pri 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: C7
Shes ose ndrroj nokia c7-00 8gb
Ka WIFI
I ka dy kamera perpara dhe permas 8mp
Osht ngjendje trregullt punon shum mir
Boj ndrrim me ndonje tel qe me konvenon
Kontakt 049897378
Viber +38649897378
Whatsapp +38649897378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim