Nokia super

Shitet nga: Adi 24 Sht 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: E6
shiten tre 2 tel. 50 mije lek secili. cmimi i diskutueshem. jane ne gjendje shume te mire. Dhe kamera e Nokia E6 esht full-hd.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim