Nokia N8

Shitet nga: Bislim 12 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: N8
Shitet nokia n8 ne gjendje shum te mir dhe shum i rujtun . Me 2 kamera . Nuk boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim