Shes nokia n900 me qmim 25 euro

Shitet nga: sdfsdf 04 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: N900
Shes nokia me qmim 25 euro ne gjendje perfekte pa asnje vrejtje i ruajtur , ka tastier si dhe wifi pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim