Nokia RH18 UNIK

Shitet nga: reni 25 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR   20 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: RH18
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire made in finlande. Shume i kerkuar pasi nuk pergjohet, dhe perdoret per terheqjen e lekeve ne bankomat, pasi ky model rh18 ka 3 qipa te istaluar nga fabrika. Vetem te interesuarit e vertet ti bin tel. Telefoni ndodhet ne Lezhe. Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim