Olympus Camera

Shitet nga: Besart 08 Pri 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Olympus Camera pak me deft me ka ra ne tok dhe nuk e qel me qit ne FOTO ?
e qel po e mbyll fill e kom pas te mjeshtrii me ka than qe ndreqet vallahin
e shes per arysje se nuk me wyn osht i ardhur nga gjermonia vetem qat defekt e ka
se ka punu shumm mire kom bo foto gjethmon me ta e esht i rujutr e shes mbas marrveshjes

Mgjyra e kuqe camera ZOME 4.7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim