Përzierje me mjalt produkt special 100% për..

Shitet nga: INFO MJEKSIA 28 Gsh 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Përzierje me mjalt produkt special 100% për...

Zoti yt i dha instinkt bletës: "Ndërto shtëpi nëpër kodra (male), nëpër drunj (pemë) dhe nëpër kulmet që ata (njerëzit) i ndërtojnë.
(nahl 68)
Pastaj ha nga të gjitha (llojet) frutat dhe futu nëpër rrugët e nënshtruara (e të mësuara) prej Zotit tënd. Nga barqet e tyre (të bletëve) del lëng, ngjyra e të cilit është e ndryshme dhe në të cilin ka shërim (bar-ilaç) për njerëz. Edhe në këtë ka arsye për atë popull që mendon thellë. (nahl 69)

SPORËTISTA...
1.KARATE
2.ATLETIK
3.KIC BOXNIG.
4.TAI BOX
5.KUNG FU
6.WING CHUN
7.BOKËS
8.BOUDI BILDING.
9.FUTBOLLER.
NDIHMON 100%

Përberja
MJALT ORIGJINAL 100%
ARRA
ROYAL GINSENG
QUMSHT BLETE
NIGELLA SATIVA

Dobitë:
1.Energji trupore
2.Ushqen muskujt
3.kondicion
4.Forc
5.Imunitet
6.Liron bllokimet e trafikut,
7.Të mbron nga inflamacionet bronitale
8.Rrit Nivelet e larta të energjisë
9.Shkakton qlodhje mendore
10.Përmirëson mbi të gjitha funksionet e trurit
11.Rrit aftësitë e të menduarit .
12.Kundër kancerit
13.Ka ektrakte antibakteriale dhe anti – tumor .
14.Ul kolesterolin .
15.Është Anti -plakj.
16.Ul stresin .
17.Forcon sistemin imunitar.
18.Ul sheqerit në gjak .
19.Shumë i dobishëm për dieta madje brenda 10dite mund të u humbeni deri në 5kg pesh.
20.Largon ankthin
21.Rrit potencen maximalisht duke përdorur një orë para,
22.Aktivizon gjëndrat seksuale, shton nivelin e hormonit të shtatzanisë “Progesterone” dhe të hormonit mashkullor Testosterone”, dhe aktivizon gjendrën .suprarenale.
23.Forcon sistemin riproduktiv duke shtuar pjellshmërinë (mundësinë për të lindur fëmijë).
24.Rregullon problemet e astmes.
25.Ndihmon mëlçin.
26.Ndihmon në kurimin e sëmundjeve të veshkave.
27.Rregullon problemin e gjumit.
28.Kuron ulceren në stomak.
39.Forcon kockat.
30.Nxit rritjen e flokëve.
31.Pengonë rritjen e qelizave kanceroze në trup.
==========================================
Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm
me shumic dhe pakic porosit tona mund te mirren ne
ne podujev prishtine dhe ne mitrovic
per ne komuna tjera i dergojm porosit vetem per blerjet mbi 50 euro
Porosit behen permes telefonit
================================================
Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim