PRODUKTE PER NJE FYTYR TE PASTER DHE TE BUKUR

Shitet nga: INFO MJEKSIA 07 Maj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PRODUKTE PER NJE FYTYR TE PASTER DHE TE BUKUR
=============================================
PRODUKTE KUNER AKNEVE RRUDHAVE PIKLAVE
NE LEKUR DHE SHENJAVE TE BARDHA
VENDE VENDE NE FYTYR

facebook INFO MJEKSIA


SNAKE KREM DHE SAPUNË KUNDËR RRUDHAVE-
==========================================

Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine
================================================

Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404

Cmimi 10e

Parandalonë dhe reduktonë rrudhat nga 52% ne 82% duke krijuar një efekt të mrekullueshëm rivitalizant intensiv në lëkurë.
- Rigjeneron lëkurën
-Shkëlqen lëkurën
-Unifikon tonet e fytyrës
-Mbrojtës nga të ftohtit dhe nxetit
-Për lëkura të thara dhe të yndyrshme
-Largon aknet në mënyr të mrekullushme
-Largon cdo shenjë në fytyrë
===========
Perdorimi: Pastrohet lekura me sapunin qe gjendet brenda paketimit te kremit dhe me pas merret nje doz nga kremi dhe shperndahet ne fytyr, kjo menyr veprohet nje here ne dite.
Snal Cream (Krem Kërmylli)
-Promovon procese natyrore shëruese në lëkurën tuaj
-Rritë aftësinë e lëkurës që të shërohet nga efektet e agjentëve të rrezikshme dhe traumat e shkaktuara nga aksidentet.
-Shkrin qelizat e vdekura, dhe prizat anormale dhe keratinën
-Rigjeneron lëkurën e njëllosur
- Shkakton riparimin e rregullt të lëkurës
- Ripërtërin lëkurën nga qelizat e vdekura.
- Përmirëson aftësinë e lëkurës që të lëshojë antimicrobials që vrasin mikrobet.
-Arrinë në thellësin e lëkurës tuaj brenda 24 orëve
-Pastron dhe zbardhon në tërsi lëkurën e fytyrës.
Perdorimi: Pastrohet lekura me sapunin qe gjendet brenda paketimit te kremit dhe me pas merret nje doz nga kremi dhe shperndahet ne fytyr, kjo menyr veprohet nje here ne dite.
https://www.facebook.com/infomjeksia


NEUTROGENA KREM KUNDER PIKLAVE NE LEKUR PIKA TE ZEZA DHE TE KAFTA
===============================================

Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
==============================================
Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine
Ju mirepresim
===============================================
Neutrogena ndihmon në eliminimin e pikave te zeza dhe te kafta
Pastron lëkurën dukshëm
.Kjo është provuar klinikisht për të ndihmuar dhe eliminuar pikat e zeza dhe te kafta ne vetëm 7 ditë. Përdorimi
Formula arrin thellë në poret tuaja , duke ndihmuar për të eliminuar d..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim