PSP:GO URGJENNTT.

Shitet nga: Adonis 06 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES PSP GO URGJENT. ESHTE SHUM E RUAJTUR.
E ARDHUR NGA GJERMANIA. ME 4 LOJA Te INSTALUARA.
PSP VJEN ME ADAPTERIN E VET DHE ME LOJAT.
PER ME SHUM INFO KONTAKTONI .LOJAT JANE NBA2k14,Fifa 14,Pes 14 ,WWE 2k14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim