Paketa,Ndegjojsat dhe apateri origjinal 100% iph..

Shitet nga: 6 17 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes paketen,adapterin dhe ndegjojsat 100% origjinale per iphone 6 plus..Jane pa perdor hiq.
Whats app,viber:+37745542808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim