Pebble Steel Smartwatch

Shitet nga: Pebble Steel 15 Qer 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte modeli me i ri dhe me i sukseshem i gjitha kohrave sa i perket Orave te menqura
Eshte rezistent ndaj ujit deri ne 30 metra thellsi
Sinjalizon me Vibrim (qe do te thot se ne asnji moment nuk do ti humbni thirjet me rendesi apo sms-at per shkak se nuk i keni ndi)
Lidhet permes Bluetooth edhe me iPhone, edhe me Android, dhe nuk e pengon telefonin qe ne te njejten kohe te lidhet edhe me sistemin Handsfee te vetures
Bateria e tij me nje mbushje qendron 5-7 dite
Mund te mund ti kontrolloni dhe te pergjigjeni ne Thirjet, Emailat, Mesazhet e gjitha llojeve si SMS, VIber, Whatsapp, Isntagram, etj...
Mund te beni CheckIn ne Facebook, Forsquare, etj

Me nje fjale, PERFEKT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim