Programoj, bëjë Fullunlock - iPhone: 3G/3Gs/4/4S..

Shitet nga: Xili 16 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Programoj iPhone te te gjitha llojeve e posaqerisht iPhone 3G/3GS
Gjithashtu bej edhe Fullunlock te gjitha modelet perveq iPhone 6/6+ me kontrat.
Bëjë edhe Jailbreake nga iOS 4.2.1 deri ne 8.1.2
Per gjdo parregullsi ne iPhone tuaj mos hizitoni dhe na kontaktoni...
Cmmet sipas Punes dhe Marrveshjes.
Telefononi dhe Kontaktoni ehde ne Viber, Whatsapp +377 44 916 916
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim