Risi Maqina e Rrojes Braun*Origjinal nga zvicrra..

Shitet nga: Braun 25 Pri 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Maqina e Rrojes BRAUN . Eshte pa perdore origjinal nga zvicrra .Kush e njehh firmen Braun e din per qfar kualiteti behet fjale.Qmimi qe eshte blere ne zvicerr eshte 89.99 Franga, E shes per arsye se e kom tjetren te ngjashme vetem model tjeter . Siq shihet ne foto ka shtojcen e cila perdoret ekstra per rregullimin e mjekrres apo kufizime .Mbushet me rryme permes adapterit dhe e mban rrymen per nje kohe te gjatee . Me maqinen vjen adapteri , libri dhe nje brushe per pastrinn .
Eshte ekstra per ata persona qe deshirojne nje rruajtje te persosur .
Eshte e njejta origjinal si ne foto
045 445 348
Ndrrim i mundeshem me Biqiklete ose me Tablet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim