SAMSUNG GALAXY S2

Shitet nga: shitsi 13 Shk 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
shes samsung galaxy s2 te sapo ardhur nga jasht eshte ne gjendje te rregullt
punon shume mire nuk ka asnje grrith para,mbrapa dhe anash eshte i
ruajtur jashtzakonisht mire samsung ka paketen e tij adapterin,ndegjojset
fotot jan originale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim