SAMSUNG GALAXY S4- 200 €

Shitet nga: SAMSUNG 09 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES SAMSUNG GALAXY S4 NE GJENDJE TE MIRE DHE FUNSKIONALE
Boj ndrrim , .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim