SAMSUNG GALAXY S5

Shitet nga: Niti 26 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes samsung galaxy S5 Gold, i sapo ardhur nga zvicra, eshte i modelit me te shpejte SM-G900FD dhe eshte me dy micro sim, eshte blere 40 euro me shum se ata qe jane me 1 Sim kartel.
Punon perfekt, sistemi operativ Android Lollipop 5.0 i fundit.
Ram 2GB - 16GB Telefoni, kamera 16 Mega Pixel.
Perkrah rrjetin 4G LTE
Pa asnje grrith hiq flak i ri, vjen me kabllo original adapter original dhe ndegjuse originale, per me shum kontakto ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim