SAMSUNG GALAXY TREND PLUS- 100 €+garancion

Shitet nga: b 10 Shk 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dhe ndrROJ Samsung galaxy TREND PLUS ne gjendje shum te mire i ri 1 muaj i perdorur, ka edhe garancion ,


Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim