SAMSUNG S2 PLUS

Shitet nga: SAMSUNG S2 PLUS 20 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
SAMSUNG S2 PLUS NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE I RUJTUN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim