SAMSUNG S2 PLUS NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE I R..

Shitet nga: SAMSUNG S2 PLUS 21 Pri 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SAMSUNG S2 PLUS NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE I RUJTUN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim