SHAMPO NGA SUSAMI I ZI MREKULLI PER FLOKET

Shitet nga: INFO MJEKSIA 23 Maj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
SHAMPO NGA SUSAMI I ZI MREKULLI PER FLOKET
====================================
==========================================

Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine
================================================
Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404

Cmimi 10e

====================================

Shampo i farës së zezë është një përzierje e veçantë me ekstrakte të farës së zezë për të i dhënë kujdesin më të mirë dhe efikas flokut tuaj.
Ky shampo është i pasur me proteina dhe me vajra esenciale për të siguruar një zgjidhje të plotë për kujdesin e përgjithshëm për flokët me një formulim nga trupa natyror për flokët tuaj.
Shampo i farës së zezë pastron flokët tuaj në mënyr profesionale, lë flokët e butë, të plotë dhe me një shkëlqim që nuk mund të arrij asnjë shampo tjetër.
Shampo i farës së zezë është i mrekullueshëm sepse është i formuluar nga 39 lloje të vajrave 100% natyrale, lloje të ndryshme të vajrave thelbësore dhe bimëve të lashta. Këto barëra janë vlerësuar si më shëruese për mijëra vjet. Vajrat natyrore janë një burim i mirë të ushqyesve të energjisë, dhe proteinave që i kërkon rrënja e flokëve. Ata janë gjithashtu një burim i vitaminave, mineraleve dhe aminoacidet (të cilat përbëjnë keratin, substancë themelore e flokëve).
Shampo i farës së zezë stimulonë rrënjët e flokëve dhe rrit qarkullimin e gjakut dhe oksidizimin e mjaftueshëm për të sjellë energji flokëve.
Shampo i farës së zezë depërton thellë në rrënjen e flokëve duke i trajtuar ato në mëmyr natyrale duke e zbuturë skalpin e kokës për të e shmangur dëmtimin e mëtejshëm dhe humbjen e flokëve.
Shampo i farës së zezë është stimuesr kokës tuaj i cilinxit rritjen e re dhe më të fortë të flokëve tuaj.
Shampo i farës së zezë përmban:
-Vaj të farës së zezë Nigella Sativa
- Nigellone,-Minerale,-Squfur, -Fosfor, -Hekur,- Kalcium, -Enzimat,-Karbohidratet, -Proteina,
-Vitaminë A (Retinol)-Vitamin B , B1 -Vitamina E (tocopherols)
-Shampo i farës së zezë gjithashtu përmban carotene, e cila është anti-kancer.
Aplikimi:
Tre deri në katër her në javë.
Shampo mund të përdoret për te dy gjinit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim