Samsung Corby 2

Shitet nga: ......... 01 Mar 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte i perdorur 4 muaj vjen me kuti te veten me adapter dhe kabell USB per tu lidhur me kompjuter gjithashtu ka edhe nje kakap tjeter (te zi dhe te verdh).
Ka edhe wifi dhe mund te hysh ne internet poashtu ka edhe Radio.
Ekrani i telefonit eshte 3.14 inq QVGA Full touch LCD
Kamera 2 Mega Pixel
Memori kard
BlueTooth, Samsung Apps, You Tube, Facebook, Tweeter etj
Interenti (850/900/1800/1900MHz) EDGE/GPRS
Lojra dhe aplikacione qe mund te instalohen vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim