Samsung Core Duos

Shitet nga: Samsung Core 13 Krr 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Core Duos me dy kartela .. telefoni osht shum I rujtun pa as ni grrith .. e ka folin ne ekran dhe punon percent.
4.3 inch
5 mp
CPU dual core 1.2
1 GB ram
8 GB ROM

muni me shkru edhe nviber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim