Samsung Duos GT I8262

Shitet nga: Petrit 10 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
E shes telefonin Samsung Duos GT I8262 i cili o me dy kartela e shum i rujtun krejt i ri. Telefoni ka : 8 gb memori, 5 mgp kameren si dhe sd card 8gb.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim