Samsung GT-S5253 dhe nokiaE72

Shitet nga: samsung 03 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
shes celular Samsung GT-S5253 qmimin 30euro dhe Nokia E72 40euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim