Samsung Galaxy

Shitet nga: Ferade 27 Mar 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes celularin ne gjendje te regullt dhe funksionon mir me te gjitha programet.Mdrroj me kompjuter statik apo plazma tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim