Samsung Galaxy Ace (VIBER, FACEBOOK, SKYPE) ORIG..

Shitet nga: RIlind 02 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte komplet ne gjendje te rregullt punon shum shpejt, i vogel dhe praktik per gjep.
I merr tgjitha aplikacionet si viber facebook tango skype etj.
Te gjitha specifikat tjera i keni ne foto, nuk ka asnje defekt eshte i zhbllokuar.
Mund te me kontaktoni ne Email, whatsapp, Viber dhe telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim