Samsung Galaxy Ace 2 U SHIT

Shitet nga: jetmir 24 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin Samsung Galaxy Ace 2, apo e nderroj me ndonje telefon me performaca me te mira.
Ofertat mund te mi dergoni ne email apo ne viber.

Telefoni posedon keto specifika:

Android 4.1.2 (jelly bean)
Dual Core 800 MHz
3.8 inch
Memorje 4GB me mundesi rritje deri ne 32GB me micro SD
Kamera kryesore 5 Megapixel dhe Kamera para VGA (2 kamera)


Vlete te ceket se telefoni eshte i perdorur rreth 7 muaj, mirepo ne gjendje shum te mire pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim