Samsung Galaxy Ace GT-S5830i

Shitet nga: Nori 06 Shk 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Galaxy Ace , punon perfekt , osht ne gjendje te mir , me te vjen edhe kablla qe lidhet me pc , adapteri , pakoja dy kapaka (i bardh dhe i zi) dhe nje mbrojtse.
Ka te instaluara: Facebook, viber , whatsapp , instagram etj.
Vetem 90 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim