Samsung Galaxy Ace

Shitet nga: Labinot 21 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes samsung galaxy ace origjinal,gjithashtu me to vjen adapteri dhe 1 memori card 2GB.Telefoni eshte shum i rujtun,si i ri.Mundesh me instalu skype viber youtube instagram whatsapp lojra etj.Fotot jon personale t mijat.Kontaktoni ne numer ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim