Samsung Galaxy Alpha n'kuti i ri i paqelt dhe me..

Shitet nga: Mentori 03 Krr 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Alpha t paqelte si n foto, garancioni i telit vlen edhe 2 vjet gati, teli eshte n'kuti dhe vjen me te gjitha pajisjet mrena, eshte origjinal pej Suedise, i zhbllokut dhe punon me cfardo operatori.

Cmimi 330 euro:)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim