Samsung Galaxy Duos 2

Shitet nga: Albert 17 Mar 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet telefoni Samsung Galaxy Duos 2 i ruajtun dhe ne gjendje komplet te rregullt. Telefoni i ka performancat komplet te Galaxy S3 perpos qe eshte me dy karta. Telefoni punon teper mire dhe asnjhere nuk bllokohet. Verzion i ri i Android. Vjen me degjuese dhe adapter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim