Samsung Galaxy Duos yong

Shitet nga: Safet 09 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes telefon Samsung Galaxy Duos yong me Wi Fi facebook dhe viber ne gjendje perfekte qmimi 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim