Samsung Galaxy Grand 2 Duos, Origjinal

Shitet nga: Flamur 07 Maj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Galaxy Grand 2 Duos, Origjinal!

Ngjyrë e bardhë, 5.25 inches, 1.5 GB RAM dhe 8 GB storage. Camera e parë 8 MP dhe Camera e dytë 1.9 MP, me dy sim kartela. Telefoni është i prdorur 5 muaj dhe është shumë i ruajtur pa asnjë grrithë. Është mbajtur gjithmonë me foli dhe fotrollë mbrojtëse.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim