Samsung Galaxy III

Shitet nga: kushtrim 01 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin samsung galaxy 3 i bardhenje vit i perdorur.
Eshte ne gjendje te rregullt dhe pa demtime.
Cmimi 120.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim