Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 (3G+WiFi)  16 GB +

Shitet nga: burim bytyqi 27 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 (3G+WiFi) 16 GB+
TABLET+TEL. Me 3G

Qmimi, 300 €, flex. Ne qmim,
Krejt pak I perdorur ,
me qante dhe futrollen mbrojtese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim