Samsung Galaxy Note 2

Shitet nga: Arber 06 Maj 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Samsung Galaxy Note 2 eshte ne gjendje shume te mire dhe te rrugullt , eshte i ardhur nga gjermania dhe ka pasur garancion deri ne nentor jan te gjitha letrat e blerjes se tij dhe garancioni qe tashme ka skaduar .
Samsung Galaxy Note 2 nuk ka asnje grith perpos ne folin mbrojtse ne touch edhe ka foli mbrojtes nga mbrapa
Fotot jan Origjinale te Samsung Galaxy Note 2 tem.

Mundsi Ndrrimi me Iphone 5 , Iphone 5s ,Samung galaxy note 3 ,Samsung Galaxy S5 . . , Loptop tmir
Nr . me Viber : +386 49 879 259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim