Samsung Galaxy S GT i9000

Shitet nga: Samsung Galaxy 02 Qer 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet telefoni Samsung Galaxy S GT i9000

Telefoni është shumë i ruajtur. Është origjinal nga Anglia. Posedon programe te shumta, si Viber, GPS Navigon, kamera 5Mp.

Punon me android version 4.4.4 që është i shpejte dhe stabil!

Fotot e telefonit janë origjinale ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim